Jdi na obsah Jdi na menu

Velká jarní cena 6. - 7. 6.

12. 6. 2009

VJC a MR toyů

Pro Kikinu to byly první dvoudenní závody, ale v sobotu jsme nakonec běžely jen jeden běh, a to Dítě a pes. Samozřejmě na náš běh začalo pršet. Kikina se mi vrátila z látkáče, když ho napodruhé proběhla, šla jsem jí odměnit za pásku a běh jsme tedy nedokončily.

V neděli jsme už běžely všechny běhy. Začínalo se jumpingem. Kikina běžela hezky, ale v látkovém tunelu se hodně zdržela. Na cvičáku jí látkáč problémy nedělá, ale za závodech ano, nevím, čím to je. Ale musíme s tím něco udělat. Takže 4. místo/49, takže jsem byla spokojená. V kategorii toyů to bylo 1. místo.

V agility i v agility pro toye jsme se diskvalifokovaly. V agility toyů se Kikin prostě rozhodl, že na houpačku nepůjde, nevím, co si to umanula. V agility jsme opravovaly áčko, takže jsem šla Kikinu opět odměnit za pásku.

Následovala zkouška SA1, mohlo to tedy být lepší, ale 1. místo/23. Kikina má tedy splněno do SA2.

Pak jsme dlouho čekali (tentokrát s námi byla jen Kája se Samem), protože ještě běhali dvojkaři a trojkaři. Náš nový stan se opravdu hodil, byl šílený slejvák.