Jdi na obsah Jdi na menu

Agility závod Jumpingový speciál - 8.3.08

11. 3. 2008
Jumpingový speciál

8.3.08 jsem se zúčastnila svých prvních závodů, konaly se na cvičišti ZKO Libeň. Startovala jsem v kategorii Štěňátka S+M (byla jsem v kategorii asi nejmladší).

Běžela jsem 2x jumping a paralelní závod.

První běh se mi povedl, měla jsem velmi dobrý čas a jednu chybu - nepovedl se mi samostatný náběh do tunelu (5), ale samozřejmě jsem to opravila. Obsadila jsem 2. místo.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Druhý běh jsem běžela až odpoledne, takže jsem už byla unavená a moc se mi to nepovedlo. Čas nic moc a ještě dvě chyby.Hrůza..
Obrazek

Jaké místo jsem obsadila nevím, protože se rovnou vyhlašovaly celkové výsledky.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Celkem jsem tedy obsadila 3. místo, ale na 2. místo mi chybělo jenom šestnáct setin sekundy!

Nakonec se běžel paralelní závod (2 psi běží na stejných zároveň postavených parkurech, kdo bude dřív v cíli postupuje do dalšího kola). Vlastně jsem v tomto běhu neměla moc šanci, protože jsem běžela se strašně rychlým psem. Oba jsme udělali na stejném místě chybu, ale do cíle jsem doběhla později.

ObrazekObrazek

Můj pohárek
za jumping

a další ceny

Na první závody to byl docela úspěch, možná se přihlásím ještě do nějakého závodu.